Lockey bezpečnosť Products Co., Ltd je profesionálny výrobca špecializujúca sa na výrobu všetkých druhov výrobkov bezpečnosť uzamknutia. Sme sú založené na výrobe riadne lockout tagout produkty, ktoré pomáhajú vyhnúť sa priemyselné havárie, ktoré sú spôsobené neočakávaným energizáciu alebo spustenie strojov a zariadení nekontrolované uvoľňovanie energie. Ponúkame širokú škálu uzamknutia zariadenia a tagouts, ktoré pokrývajú najviac mechanických a elektrických aplikácií, vrátane visiaci zámok bezpečnostné, ventil lockout, lockout hasp, elektrické lockout, kábel lockout, lockout kit a stanice, atď. Všetky naše produkty sú vyrábané podľa ISO štandard a štandard ANSI.

Máme náš výskumný a vývojový tím, aby rôzne druhy bezpečnosti lockout produkty a riešenia spĺňali požiadavky zákazníkov špecializované.

Naším cieľom poskytovať dobré služby na základe naše výrobky pre bezpečie LOTO. Dobrý kredit a recipročné výhody sú to, čo sme po v podnikaní. Ak máte záujem o niektorý z našich produktov, neváhajte nás kontaktovať. Sľubujeme dodávať výrobky vynikajúcej kvality, rozumnú cenu a spokojní služby pre vás.