Výluka okna

Výluka okna
Podrobnosti o produkte

Číslo súčasti.: LK02

Skupina zámokvon Box

Uzamknutia visiacim zámkom Úložný box sú skvelým riešením pre izolovanie energetické body, keď veľký tím pracuje. Pomocou okna lockout umožňuje výrazne znížiť množstvo zámky požadované na prácu, limit hmotnosti na každý bod energie odstránením závor, a to poskytuje rýchly prehľad o ktorý je stále pracuje bez toho, aby každý bod energie.

Naša skupina lockout box je vyrobený z odolnej lakovanej ocele. Táto výluka zámkov Úložný box má hlavný lockout dieru na to, čo znamená, to môže byť otvorená iba hlavný zámok je odstránený majster osoby. Má anglický varovné príznaky na, zvyčajne je to "lock out pre bezpečnosť". Ponúkame OEM výrobné služby, čo znamená, že štítok dizajn môže byť špeciálne vyrobené. Tento prenosný kovový lockout kit môžete pojme až 13 pracovníkov s master zodpovednej osoby. Ak chcete viac osôb pre zablokovanie tento box, možno sa aj bezpečnosť uzamknutia závor.

Položka

Popis

Veľkosť

LK02

12 bod zámky s hlavný zámok

L23.3 cm x W19. 5 cm x H9. 5 cm

Špeciálne navrhnuté podľa vašich špeciálnych požiadaviek, našej skupiny lockout box vyrobené jedným z profesionálnych výrobcov a dodávateľov výrobkov výluka v Číne - LOCKEY. Ste vítaní na veľkoobchodné prispôsobenú skupinu lockout box vyrobený v Číne za výhodné ceny s našej továrne, a ponúkame aj vzorku zadarmo.

Vyšetrovanie