Nastaviteľné Guľový ventil Lockout

Nastaviteľné Guľový ventil Lockout
Podrobnosti o produkte

Číslo súčasti.: ABVL01 /ABVL02

Nastaviteľné Guľový ventil lockout
Polypropylene ventil lockout
Ventil uzamknutia zariadenia uzatváracie mnohé druhy pod tlakom ventily vrátane: lopta uzatvárací ventil, Škrtiaca klapka, fľaše ventil, Kužlíkový kohút a pneumatické. Nastaviteľné a univerzálne zariadenia sú k dispozícii pre väčšiu flexibilitu.
Malé uzamknutia zariadenia bude zámok rúry s vonkajším priemerom od ½" na 3". Naše veľké Guľový ventil uzamknutia zariadenia môže uzamykateľná potrubia, ktoré siahajú od 2" 8" v priemere. Zariadenia materiálu sa tiež líši v závislosti od aplikácie.

  1. Výluka nastaviteľné guľový kohút je vyrobený z polypropylénu, vysoko odolný voči popraskaniu a oderu, odolné proti extrémnym počasím teplotné podmienky.

  2. Dve polovice Lockout zahŕňať Guľový ventil rukoväte zabezpečiť z neúmyselnej aktivácii ventilu.

  3. Polypropylénové ventil výluka je equippedtogether s visiacich zámkov. Je visiaci zámok uzamknutých strmeň max priemer 9mm.

  4. Všetky farby sú k dispozícii, zvyčajne červené na sklade.

Číslo súčasti.

Popis

ABVL01

Vhodné pre potrubie 1/2" až 2,5" v priemere, otvorte potrubia z 1/2" do 1.25"

ABVL02

Vhodný na potrubia 2" na 8" s priemeromŠpeciálne navrhnuté podľa vašich špeciálnych požiadaviek, naše nastaviteľné Guľový ventil lockout vykonané jedným z profesionálnych výrobcov a dodávateľov produktov výluka v Číne - LOCKEY. Ste vítaní na veľkoobchodné prispôsobené nastaviteľné Guľový ventil lockout vyrobené v Číne za výhodné ceny s našej továrne, a ponúkame aj vzorku zadarmo.

Vyšetrovanie