Veľký Univerzálny ventil Lockout

Veľký Univerzálny ventil Lockout
Podrobnosti o produkte

Číslo súčasti.: UVL01

Veľký Univerzálny ventil počas lockoutu blokovanie Arm
Ipriemyselné ventil lockout
Univerzálny ventil lockout systémy sú všestranný, robustný, bezstarostný-až k-cvičenie a ľahké - ideálne pre zamykanie všetkých typov štandardné ventily s jedným zariadením. Ich cieľom je zvládnuť dotvorili a odolať chemikálií preto je ideálny pre takmer akékoľvek prostredie. Kompletný univerzálny lockout systémov je možné zakúpiť spoločne, alebo ich jednotlivých súčastí.

  1. Vyrobené z priemyselných triedy ocele a nylon.

  2. Toto priemyselné ventil lockoutis modulárny systém, ktorý umožňuje uzamykateľná ventily rôznych typov a veľkostí. Žiadne iné zariadenie ponúka takéto flexibility a istoty.

  3. Je to univerzálny ventil zámok, whichused aby uzamkla veľké páky ventilov, T-kľučky a iné ťažké zabezpečiť mechanické zariadenia

Číslo súčasti.

Popis

UVL01

S 1 rameno - za štvrťrok-zase Guľové ventily

UVL02

2 arm - pre 3, 4 alebo 5-cestný ventily alebo zámok ventily v "on", "off", alebo "škrtil" pozície.

UVL03

Potiahnutý kábel - pomocou kábla nástavec pre gate ventily

UVL04

Základňa svorka iba - pre klapky

UVL05

S 1 arm & potiahnutý kábel - Univerzálny ventil uzamknutia pre väčšinu ventilov

Špeciálne navrhnuté podľa vašich špeciálnych požiadaviek, náš veľký Univerzálny ventil lockout, ktorú predložil jeden z profesionálnych výrobcov a dodávateľov výrobkov výluka v Číne - LOCKEY. Ste vítaní na veľkoobchodné prispôsobený veľký Univerzálny ventil lockout vyrobené v Číne za výhodné ceny s našej továrne, a ponúkame aj vzorku zadarmo.

Vyšetrovanie